Nauczyciel języka angielskiego w Chinach

Praca stała, Praca za granicą
Dodane 2 lata dni temu

Jesteśmy Krajową i certyfikowaną Agencją Zatrudnienia, działająca w Polsce i za granicą.

Jeżeli dobrze władasz językiem angielskim (przynajmniej na poziomie komunikatywnym) i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy nauczyciela języka angielskiego za granicą poparte certyfikatem?

Zapraszamy!! Przeżyj przygodę swojego życia, rozpocznij pracę w kraju, który skrywa wiele tajemnic i otwiera Cię na przygodę życia.

Poszukujemy młodych, odważnych osób , które są gotowe uczyć języka angielskiego dzieci, czyli często osoby, które nie mają żadnych umiejętności językowych.

Praca w pełnym wymiarze 40 godzin, około 20-25 godzin nauczania tygodniowo.
Pełne wsparcie na miejscu przez instytucję edukacyjną w Chinach, łącznie z zapewnieniem mieszkania w dobrych warunkach.

My jako agencja, pomagamy w zdobyciu wizy do Chin, zorganizowaniu transportu, a także we wsparciu na miejscu za pomocą pracowników, którzy również pracują w Chińskiej Republice Ludowej i zajmują się współpracą z pracodawcami.

W wolnym czasie poznawać można Chiny od środka! Chińczycy mają wiele świąt, które można na ten cel wykorzystać.

Zachęcamy także do przejrzenia informacji, dotyczących cen produktów w Chinach, a także walorów kultury tego pięknego kraju.

Można łatwo przeliczyć, że taki wyjazd finansowo się opłaca i jednocześnie stanowić może świetną alternatywę do pracy w krajach zachodnich, już nie wspominając o Polsce.

Gwarantujemy Tobie preferencyjny kurs na certyfikat nauczyciela języka angielskiego – ELTA (European Language Teacher Academy). Kurs jest organizowany w formie e-learningowej, realizowany we współpracy z brytyjską instytucją.

Uzyskujecie także pełne wsparcie dotyczące przygotowania dokumentacji niezbędnej do zaakceptowania przez instytucję w chinach, a także uzyskania pozwolenia o prace, a także wsparcie na miejscu w Chinach, gdzie kontrakt podpisuje się jeszcze w Polsce, co stanowi gwarancję tego, że przyjeżdża się do instytucji przygotowanej na nauczyciela.

Pytania, bezpośrednio na telefon, niektóre odpowiedzi i informacje na stronie www.english-teacher.cn

W chinach podatki są na poziomie 11 proc, wysokość wynagrodzenia, w zależności od umiejętności językowych.

APLIKUJ!, Czekamy na Ciebie!
Kontakt: 535650610 lub 506016137

Cechy oferty pracy

StanowiskoHR, kadry i płace
ZmianyJedna zmiana

Aplikuj online

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.